X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

زیبابودن و همسر خوبی بودن
این سری دوم وبلاگ است متاسفانه سری اول بدون هیچ دلیلی فیلتر شد 

 
کاربران بسیار زیادی درباره س ک س مقعدی پرسیده اند و به جرات می گوییم که از هر 10 مسیجی که دریافت می کنیم، 3 تای آن پرسش درباره س ک س مقعدی است، فرصتی پیش آمد تا در این پست بطور کامل و با شواهد علمی و پزشکی شما عزیزان را آگاه کنیم تا برای همیشه به س ک س مقعدی، نه بگویید و خود و جامعه را سالم نگاه دارید.
  
پیش از توضیحات درباره س ک س مقعدی، یک حقیقت بزرگ را هم باید بدانید و آن اینست که متاسفانه، باکرگی اجباری در ایران باعث شده تا زنان ایرانی برای نگاه داشتن پرده بکارت و ازدواج، تن به س ک س مقعدی بدهند و این برای جامعه ما بسیار بد و خطرناک است.

در ابتدا بطور کوتاه و لیست وار، مضرات و خطرات و بیماری ها را در اینجا می نویسیم و بعد آنها را شرح می دهیم، شاید شما هم تا به حال نمی دانستید، به دیگران هم بگویید:

1 - احتمال بروز خونریزی‌های کم یا زیاد در کانال مقعد و افزایش احتمال بیماری‌های عفونی

2 - تکرار این عمل موجب ایجاد بی اختیاری مدفوعی می شود

3 - آسان تر انتقال ویروسهایی نظیر HIV ایدز، هپاتیت، سفلیس و سایر بیمارهای مقاربتی از طریق رابطه جنسی از راه مقعد

4 - بروز مشکلات در گیرنده‌های احساسی موجود در کانال مقعد

5 - در صورت عدم دقت زوجین در نحوه آمیزش، امکان شکستن آلت تناسلی مرد یا پارگی در مقعد زن وجود دارد

6 - درد شدید

7 - سرطان بوون

بیماری بوون (به انگلیسی: BOWEN) یکی از انواع سرطانهای پوستی (SCC یا سرطان سلول سنگفرشی) هست. که در مخاط انتهای مقعد تظاهر پیدا میکنه. در سنین بالا و جوانانی که زگیل مقعدی و فعالیت جنسی زیادی دارن. دیده می‌شود. علائم آن خارش دور مقعدی سوزش یا خونریزی هست. در معاینه پلاک‌های مجزا قرمز و پوسته‌دار دیده می‌شود

و اینک شرح کامل درباره س ک س مقعدی : منبع سایت دکتر لیلا علیزاده

انجام رابطه جنسی از راه مقعد با هر روش و با استفاده از هر ماده لغزنده کننده بیحس کننده به صورت کرم – اسپری – ژل – روغن – کاندوم – پماد – یک رابطه پر خطر جنسی میباشد و استفاده از موارد یاد شده و شیوه های ان صرفا از دردناک بودن این رابطه می کاهد و آسیبهای جبران نا پذیری به فرد مفعول به لحاظ جسمی و برای هر دو فرد فاعل و مفعول به لحاظ انتقال بیماریهای مقاربتی بهمراه دارد و هیچ پزشکی در هیچ جای دنیا انجام این رابطه را توصیه نمیکند و از نظر علمی غیر قابل قبول میباشد .

بررسی رابطه جنسی از نوع مقعد و آسیبهای جسمانی آن از منظر پزشکی :

هیچ پزشکی رابطه ی جنسی از راه مقعد را توصیه نمیکند و مسلما هیچ نظریه مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه جنسی ارائه نگردیده ، بر عکس این رابطه همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده .

در نواحی مقعد رشته های عصبی زیادی پراکنده شده که این رشته های عصبی بسیار بسیار آسیب پذیر و حساس میباشند و نسبت به هر چیزی که وارد دهانه مقعد ( ANAL) شود سریعا واکنش نشان میدهند من اینجا مکانیزمی از عملکرد داخلی بدن رو برای شما شرح میدم تا بهتر متوجه بشوید :

دستگاه گوارشی دارای دو نوع اسفنکتر sphincter که یکی از آنها داخلی و غیر ارادیست و دریچه ورودی غذا به معده و خروج آن میباشد و یکی دیگر از این اسفنکتر ها خارجیست که این یکی ارادیست وقتی که غذا بلعیده می شود , از طریق مری پایین آمده و به سمت معده می رود . در محل ورود و خروج معده , عضلات حلقوی وجود دارند که به آنها اصطلاحا اسفنکتر”( sphincter ) گفته می شود و به عنوان دریچه عمل می کنند.

زمانی که شما احساس میکنید که نیاز به عمل خروج مدفوع از دریچه مقعد را دارید این زمانیست که اسفنکتر داخلی ۲ باز شده که خب همانطور که گفته شد غیر ارادیست اما عمل باز کردن دریچه مقعد ( اسفنکتر خارجی) و در کل دفع مدفوع ارادیست و دست شما میباشد یعنی از زمانی که احساس کردید نیاز به WC دارید و خودتون رو نگه میدارید تا به محل مناسب برسید و سپس به اراده خودتون باعث خارج شدن مدفوع می شود این نگه داشتن و این عمل خارج کردن مدفوع توسط اسفنکتر خارجی که ارادیست انجام میشه .

حالا همه این مسائل را مطرح کردم که به اینجا برسیم که رابطه جنسی از راه مقعد یا کلا وارد شدن هر شئی در درون مقعد باعث آسیب دیدگی اسفنکتر خارجی شده و باعث میشه که دریچه خروجی مقعد یا همون آنال به درستی کار خودش رو انجام نده یعنی از قدرت ارادی خارج میشه پس به مرور زمان امکان ارادی خروج مدفوع یا نگه داشتن خود را از دست میدهید در این صورت نا خواسته و غیر ارادی مدفوع از درچه مقعد خارج میشود در اینصورت همیشه لکه هایی از مدفوع در لباس زیر مشاهده می گردد. که خب مسلما این برای هیچ آدمی خوشایند نیست.

هشدار جدی : سهل تر بودن انتقال ویروسهایی نظیر HIV ( ایدز ) و سایر بیمارهای مقاربتی از طریق رابطه جنسی از راه مقعد

از جهتی دیگر سایر بیمارهای عفونی ، ویروسی همانند هپاتیت ایدز سفلیس و سایر بیماری های مقاربتی از طریق مقعد راحتر منتقل می شوند خیلی از افراد تصور میکنند که در رابطه مقعدی هیچ خطری آنها را تهدید نمی کند که باید عرض کنم اتفاقا چون درون مقعد حاوی باکتریهای زیادی میباشد انتقال ویروسهای نظیر ایدز و … راحتر انجام میگیرد این باکتریهای با شستشو از بین نمیروند . از آن گذشته دریچه مقعد یک درچه خروجیست پس وارد شدن هر چیزی از این دریچه علاوه بر آسیب به درچه و موارد ذکر شده همراه با درد است. و به مرور باعث باز شدن هر چه بیشتر درچه مقعد و پیدایش عوارض ذکر شده میشود.به طور کلی انجام این رابطه حتی برای یک مرتبه هم به هیچ وجه به زوجین توصیه نمی شود.

تماس دهانی با مقعد و نواحی اطراف آن میتواند باعث انتقال باکتریهای مضر به دهان شده و سبب بیماری و عفونت شود ( این باکتریها با شستشو از بین نمیروند )

برگه سلامت پزشکی جهت مشخص شدن تجربه جنسی از طریق نزدیکی از مقعد و پزشکی قانونی :

سوالی که مطرح می شود اینست که آیا اگر فردی قبل از ازدواج رابطه جنسی مقعدی داشته باشد مشخص می شود یا خیر ؟ 

پاسخ مثبت است و پزشکی قانونی با بررسی نشانه ها و علائم مخصوص میتواند پی به این مسئله ببرد که ایا فرد رابطه جنسی از راه مقعد داشته است یا خیر.

نکته پایانی از ادمین پیج:

بهترین روش برطرف کردن نیازهای جنسی، س ک س طبیعی است که از راه واژن است، نه مقعد، برای نگاه داشتن بکارت به هیچ وجه تن به س ک س مقعدی ندهید.

اگر هم ازدواج کرده اید و شوهرتان س ک س مقعدی می خواهد، از اینکار خودداری کنید و به خودتان آسیب نزنید.

باکرگی اجباری هم سهم بزرگی در س ک س مقعدی در ایران دارد، بیایید تا به حقوق جنسی انسان ها احترام بگذاریم و به انحراف جنسی کشیده نشویم.

این برای جامعه ما شرم است که زن واژن داشته باشد ولی نتواند از آن استفاده کند تا مجبور شود روی به س ک س مقعدی بیاورد و هم به خود آسیب بزند و هم به همسر آینده.

س ک س طبیعی، بعد از سن بلوغ می تواند جامعه ما را سالم تر و بهتر سازد و ما را از سختی ها و آسیب ها دور کند، بویژه که الان در کشور ما سن ازدواج بالا رفته است و جوانان بیشتر در معرض انحراف هستند. با س ک س طبیعی و درست و سالم، شادابی را به جامعه بازگردانیم.

 

[ شنبه 6 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ] [ 08:45 ب.ظ ] [ رضا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 188437